O opowiadaniu

Nel zna każdy możliwy sposób na ukrycie swojego bólu, spowodowanego słowami innych. Szczególnie przez jedną osobę. Słodką blondynkę, która ukrywa całą prawdę pod maską niewinnej osoby. Dziewczyna z nieznanego powodu, postanowiła uprzykrzyć nastolatce życie.
Lily sukcesywnie zniszczyła relacje Nel z Tomem, psując ją od środka.
Błagała i przekonywała przyjaciela, by nie ufał każdemu jej słowu. Nie wierzył jej i oskarżał ją o każdą krzywdę wyrządzoną blondynce.
To jednak przeszłość, którą zamknęła za sobą. Zaczęła żyć na nowo, pośród nowych przyjaciół i kochającej rodziny.
Pewnego dnia jednak, jedna przeprowadzka zmienia jej życie na nowo.
Poznaje przystojnego sąsiada, którego przeniesiono z Nowego Jorku
Mężczyzna, który jest z zawodu detektywem, chce rozwinąć zagadkę związaną z jej przeszłością.Historia jest wykreowana w całości przeze mnie.
Wszelkie prawa zastrzeżone, a jeżeli ktoś spostrzegł by podobną pracę u innego autora lub bezczelnie skopiowaną, proszę o kontakt.

3 komentarze:

 1. Hej!
  Chcesz poćwiczyć swoje pisarskie umiejętności i przy okazji wygrać książki, upominki, reklamę bloga i grafikę? Tak? W takim razie zapraszam Cię serdecznie do konkursu literackiego „Już nie zapomnisz mnie” – www.przedwojenny-konkurs.blogspot.com Wystarczy napisać opowiadanie o dowolnej tematyce do 5 stron i… co dalej? Dowiedz się szczegółów, czytając regulamin na blogu. Pozdrawiam ciepło!

  Ps. Przepraszam za spam, ale wiadomo, jak trudno jest się zareklamować. A może akurat Cię zainteresuje konkurs?
  Ps. 2. Mimo że konkurs trwa jeszcze do 31 lipca, można śmiało napisać krótkie opowiadanie. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chętnie bym wzięła udział, ale wyjeżdżam :) jeśli jeszcze jakiś konkurs będzie organizowany, chętnie wezmę w nim udział :)
   Spoko xo

   Usuń
 2. Cześć, informuję Cię z przyjemnością, że mój konkurs został przedłużony o dwa tygodnie! Możesz zgłosić się i napisać choćby krótkie opowiadanie (do 5 stron) do 16 sierpnia godz 23:59. Jeśli masz czas i chęci, gorąco zapraszam, gdyż nagrody są ciekawe, a i piosenki do wyboru również interesujące.
  Pozdrawiam!
  www.przedwojenny-konkurs.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz jest motywujący!